Кошик
197 відгуків
ПОДАРУНКИ! Безкоштовна відправка Новою Поштою!
+380 (68) 270-99-13
+380 (50) 270-99-13
Новопироговская 56 (Находится только склад с продукцией, шоурума нет. Продукция отгружается по онлайн заказам), Київ, Україна
ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР HYUNDAI! Гарантійне обслуговування та доставка по всій Україні!
Генератор дизельний Hyundai DHY 6000 LE-3 (Бесплатна доставка по Україні), фото 2

Генератор дизельний Hyundai DHY 6000 LE-3 (Бесплатна доставка по Україні)

Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

Описание Hyundai DHY 6000LE-3

Репутація, яка працює на вас

З огляду на бездоганний авторитет виробника, можна бути повністю впевненим, що потужна техніка не підведе за жодних умов. Впевненість у стабільній роботі генераторного встановлення допоможе налагодити бізнес і зберегти тепло домашнього вогнища. Унікальна технологія виготовлення вивела електростанцію на провідні позиції щодо аналогів від інших виробників. Ідеальний баланс якості та вартості дає змогу оцінити продукцію HYUNDAI гідно.

ДИЗЕЛЬНЫЙ ДВИГАТЕЛЬ HYUNDAI

Виробником  Hyundai розроблений чотиритактний дизельний двигун для генераторів серії industrial commercial. Це  професійний одноциліндровий мотор, що має підвищену потужність 10 к.с. Мотор економний, надійний, здатний витримати підвищені навантаження в складних умовах експлуатації. Його конструкція пристосована до тривалої роботи без перерв. Встановлені захисту від перевантажень і перегрівання: є сучасна система охолодження та датчик контролю рівня оливи, Моторесурс двигуна підвищений до 1500 м. год. Пуск полегшений, відбувається без коливань і поштовхів на старті, а пального витрачається досить мало.

 

ПРЯМИЙ ВПРИСК ТОПЛИВА

Унікальна  система прямого впорскування палива CDI (Common Rail Diesel Injection) оптимізує згоряння важкого дизель-палива.  Вона діє на основі вбудованого паливного насоса високого тиску, що впорскується пального в циліндр двигуна безпосередньо. Прямий уприск  дизельного палива за допомогою насоса  здатний заощаджувати пальне в розмірі 15%, а ще мінімізує вихлопи газів та інших токсичних елементів горіння. Вся система сконструйована так, що функція впорскування відбувається строго в певний момент. За один такт робочого циклу відбувається приблизно п'ять впорскування.

Робота за будь-яких умов

Мініелектростанцію можна використовувати впродовж усього календарного року, попри примхи погоди. Комбінований запуск допоможе впоратися зі швидким пуском двигуна від ручного стартера або електричного. Причому електростартер можна застосовувати навіть за негативних температур повітря й підвищеної вологості, що гарантує роботу електростанції HYUNDAI. Керувати установленням можуть люди з обмеженими фізичними можливостями, жінки, літні люди.

 

220/380 В

Панель керування оператора винятково зрозуміла. Тут, крім систем запуску, містяться розетки для під'єднання побутових приладів або іншого обладнання. Одна розетка призначена для споживачів, які потребують напруги 220-230 В, друга розетка дає змогу під'єднувати потужніше обладнання, для якого необхідно напругу 380 В. Розетки захищені від потрапляння вологи та сміття всередину. Міцні корпуси захищають виходи від дотиків із твердими предметами.

 

ДАТЧИК УРОВНЯ МАСЛА

Заміну, як і доливання оливи, власник має проводити строго за графіком, щоб мастильна система дизельного встановлення працювала справно. У процесі роботи генератора за рівнем оливи в картері відповідає спеціальний датчик. У разі недостатньої кількості оливи в системі датчик не дасть запустити двигун HYUNDAI. За допомогою додаткової індикації датчик інформує власника про потребу поповнення оливи. Відпрацьована олива зливається за допомогою нижньої зливної кришки.

Контроль якості, який не має аналогів

Виробництво та випуск генераторної установки ґрунтуються на постійному контролі на всіх етапах виготовлення. Інноваційні технології та повна відповідність усім міжнародним стандартам якості та безпеки вивели товари світового бренда на лідерські позиції. Гідно повагу до якості сервісної підтримки, яка забезпечує обов'язковий високий рівень обслуговування. Широка мережа клієнтських центрів гарантує своєчасне розв'язання всіх питань, що виникають.

 

МІДНИЙ АЛЬТЕРНАТОР

Від якості обмотування альтернатора залежить стабільна робота електростанції. Мідні обмотки забезпечують високий клас роботи завдяки своїй тепло та електропровідності. Мідь повільно набирає тепло, але чудово проводить струм. Її довговічність і зносостійкість у рази перевищує алюміній, який використовують інші виробники генераторів. Мідна обмотка забезпечує максимальну потужність генераторного встановлення HYUNDAI з рекордно низьким коефіцієнтом втрати.

 

ЕЛЕКТРОСТАРТ

За допомогою вбудованої кислотної батареї генераторну установку можна запустити в роботу від повороту ключа в замку запалювання. У комплекті містяться 2 ключі. Обслуговуваний акумулятор має тривалий термін експлуатації, розрахований на понад тисячу циклів заряджання-розряджання. Під час роботи електростанції батарея заряджається автоматично. З огляду на наявність електростартера, власник може під'єднати дистанційне керування й вмикати станцію на відстані до 50 м.

 

ТОПЛИВИЙ БАК

За допомогою вбудованої кислотної батареї генераторну установку можна запустити в роботу від повороту ключа в замку запалювання. У комплекті містяться 2 ключі. Обслуговуваний акумулятор має тривалий термін експлуатації, розрахований на понад тисячу циклів заряджання-розряджання. Під час роботи електростанції батарея заряджається автоматично. З огляду на наявність електростартера, власник може під'єднати дистанційне керування й вмикати станцію на відстані до 50 м.

 

ATS КОНТРОЛЕР

Блок ATS дає змогу запустити або зупинити роботу електростанції без власника. Блок в автоматичному режимі перемикає навантаження на електрогенератор у разі вимкнення основного джерела живлення побутових приладів. Генератор запускається за короткий проміжок часу та забезпечує роботу обладнання. З відновленням навантаження в централізованому джерелі енергопостачання, автоматика вимикає генераторне встановлення. Двигун зупиняється через 2-3 сек.

 

ПРОГРІВ ДВІГАТЕЛЯ

Блок ATS дає змогу запустити або зупинити роботу електростанції без власника. Блок в автоматичному режимі перемикає навантаження на електрогенератор у разі вимкнення основного джерела живлення побутових приладів. Генератор запускається за короткий проміжок часу та забезпечує роботу обладнання. З відновленням навантаження в централізованому джерелі енергопостачання, автоматика вимикає генераторне встановлення. Двигун зупиняється через 2-3 сек.

 

БЛОК АВАРІВНОГО ВІДМИКАННЯ

Спеціальний блок розміщений на бічній панелі генераторного встановлення. Його завдання забезпечити аварійне вимкнення двигуна в разі виникнення непередбачених ситуацій. На початку роботи він встановлюється в положення «ВМИК», для термінової зупинки генератора важіль треба пересунути в положення «ВИМИК». Екстрене вимкнення може знадобитися у разі виникнення проблем із під'єднаними споживачами, надмірно високою напругою або з неприйнятним навантаженням.

 

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

Бічна панель генераторного встановлення обладнана рідкокристалічним дисплеєм, який має всі необхідні системи захисту від проникнення вологи або пилу, а також захищений від випадкових ударів. LED дисплей має підсвітку, яка дає власнику змогу контролювати будь-яку пору дня. Невеликий дисплей зображає всі поточні показання вихідного струму, напругу, силу, частоту. Додатковий дисплей показує відпрацьований мініелектростанцією робочий годинник.

 

КЕЙС З АКСЕСУАРІМИ

У комплекті з електростанцією розміщена пластикова валізка, у якій містяться додаткові пристосування для стабільної роботи та технічного обслуговування. Міцний кейс може бути поруч із робочою генераторною установкою, його зручно захопити під час транспортування агрегату. Кожне з пристосувань має власне місце, що виключає його ніжну утерю. Міцний матеріал не розбивається під час падіння, захищає аксесуари від вологи.

 

АНТИВІБРАЦІОННІ ПІДУШКИ

Застосована шумонізувальна й антивібраційна система чудово виконує своє завдання. Її конструкція ґрунтується на антивібраційних подушках спеціальної модифікації та необхідній жорсткості. Щільні подушки-демпфери збільшеного розміру висококласно справляються  з усуненням вібрації та гасінням непотрібних коливань. Подушки добре закріплені на тих частинах рами, де розміщений двигун і альтернатор. Вони також сприяють зниженню шуму під час роботи потужного дизельного мотора.

 

РОЗЕТКА НА 12В

Електростанція HYUNDAI має не тільки виходи змінного струму, а й окремий вихід постійного струму 8,3 А, який розширює можливості енергетичного обладнання. За допомогою додаткових дротів із клемами до генераторного встановлення можна під'єднувати акумуляторні батареї або зарядні пристрої. Вихід на 12 В дає змогу заряджати обладнання, для роботи якого необхідно 12 В постійного струму, це можуть бути різні побутові освітлювальні прилади.

 

ТРАНСПОРТИРОВОЧНЫЙ НАБОР

Досить висока вага генераторного встановлення не заважає її зручному переміщенню. Колеса збільшеного діаметра допомагають пересувати установлення по робочому майданчику, широкі протектори здатні проходити будь-яким ґрунтом. Для контролю за напрямком руху призначені робочі ручки, під час роботи вони відкидається й не заважають виробничому циклу. Для встановлення та робочого процесу, у конструкції є спеціальні опори з гумовою основою.
 

ХАРАКТЕРИСТИКИ HYUNDAI DHY 6000LE-3

РУХ

 • 4-тактний дизельний двигун Hyundai D400 
 • потужність 10 л.с.
 • моторесурс от 1.5 тис. моточасов
 • верхнє розташування клапанів OHV
 • об'єм двигуна 418 куб/см
 • до 15 годин безперервної роботи
 • повітряна система охолодження
 • термозахист від перевантаження
 • запас потужності 35%
 • коефіцієнт потужності: 0,8
 • рівень шуму на видаленні 7 м. 77,5 дБ
 • заміна свічки запалювання кожні 100 мотогодин
 • заміна повітряного фільтра кожні 50 мотогодин  

ПОКАЗКИ ТОКА

 • номінальна потужність 5 кВт
 • максимальна потужність 5,5 кВт
 • напруга 230/400 В
 • частота 50 Гц 

ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

 • 1 розетка 230 В (16А) — змінний струм
 • 1 розетка 400 В (16А) — змінний струм
 • вихід 12 В (8.3 А) — постійний струм
 • аварійний вимикач
 • вольтметр
 • замок запалювання
 • заземлення 

ЗАПУСК СТАНЦІЇ 

 • електростарт за допомогою замка запалювання
 • два ключі запалювання в комплекті
 • акумулятор 12 вольтів у комплекті 

БЕНЗОБАК

 • місткість паливного бака 14 л.
 • звареної зі сталі
 • заправляння дизельним паливом 
 • індикатор рівня палива 

АЛЬТЕРНАТОР

 • фірмовий альтернатор Hyundai
 • щітковий однофазний 
 • мідна обмотка  

МАСЛЯНИЙ КАРТЕР

 • об'єм оливного картера 1.65 л.
 • захист від низького рівня оливи — поплавцева
 • рекомендований тип оливи SAE 10W30
 • заміна оливи що 50 мотогодин 

ЗАХИСТНА РАМА

 • протиударна сталева
 • товщина рами 28 мм
 • порошкове фарбування
 • встановлені антивібраційні подушки  

ГАБАРИТИ І ВЕС

 • загальна маса 114 кг
 • габарити паковання  
 • габарити генератора Д/В/Ш  740х500х630 мм 

КОМПЛЕКТАЦИЯ*

Генератор (1 шт.)
Інструкція користувача (1 шт.)
Гарантійний талон (1 шт.)
Паковання (1 шт.)

* — виробник залишає за собою право на зміну зовнішнього вигляду та комплектації товару 

 

Основні
ВиробникHyundai
Країна виробникПівденна Корея
Тип паливаДизельне
Тип генератораСинхронний
КонструкціяПортативна
Кількість фаз3
Напруга380 В
Номінальна сила струму16 А
Частота струму50 Гц
Номінальна потужність5 кВт
Максимальна потужність5.5 кВт
Коефіцієнт потужності1
Режим роботиАварійний
Час безперервної роботи15 година
Захист від перевантаженняТак
Захист від короткого замиканняТак
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Двигун
Марка двигунаHyundai D400
Об'єм двигуна418 куб. см
Об'єм масляної системи двигуна1.65 л
Об'єм паливного бака14 л
Потужність двигуна10 к. с.
Кількість обертів вала двигуна3600 об/хв
Тактность двигунаЧотиритактний
Кількість циліндрів1
Споживання палива0.3 л/год
Система охолодження двигунаПовітряна
Габаритні розміри
Довжина740 мм
Висота500 мм
Ширина630 мм
Вага114 кг
Додаткові характеристики
Режими запускуРучний запуск, Електростартер
Автоматичний регулятор напругиТак
Рівень шуму77 дБ
Захисний кожухНі
Лічильник мотогодинТак
Наявність вольтметраТак
Датчик рівня мастилаТак
Ручка для перенесенняНі
Акумулятор в комплектіТак
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner