Кошик
197 відгуків
ПОДАРУНКИ! Безкоштовна відправка Новою Поштою!
+380 (68) 270-99-13
+380 (50) 270-99-13
Новопироговская 56 (Находится только склад с продукцией, шоурума нет. Продукция отгружается по онлайн заказам), Київ, Україна
ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР HYUNDAI! Гарантійне обслуговування та доставка по всій Україні!

СНІГОПРИБИРАЧІ

Таблиця вибору снігоприбирача

Снігоприбирачі HYUNDAI

снігоприбирачі hyundai

Україна територіально розташована в південно-востосточной частині Європи з характерним є помірно-континентальним кліматом. Тому зимові місяці супроводжуються снігопадами, часто рясними. Не дивно, що чимало її жителів (навіть таких великих міст як Київ) регулярно стикаються з досить трудомістким процесом — очищенням присадибної ділянки та проїзної частини від снігу. За винятком тих, хто активно використовує високотехнологічне обладнання провідного виробника — снігоприбирачі HYUNDAI. Адже завдяки застосуванню інноваційних технологій дана техніка для прибирання снігу володіє не тільки значною продуктивністю. Комфортне управління, підвищена маневреність, доступна вартість — все це ідеально поєднується в брендової продукції компанії серії POWER PRODUCTS.

Примітно, що сьогодні користується незмінною популярністю не один сезон обладнання даного напрямку придбало новий, більш привабливий дизайн і оновлений логотип. А саме головне — представлені в новому каталозі снігоочисники HYUNDAI характеризуються покращеними показниками працездатності і витривалості за рахунок модернізації базових вузлів.  

Унікальний зимовий мотор «ХЮНДАЙ»

Якщо в цілому — мотори компанії раніше надійні та продуктивні. Така політика  HYUNDAI. Але з урахуванням того, що техніка для прибирання снігу експлуатується при знижених температурах у блок двигуна внесені наступні зміни та доповнення:

  • система підігріву карбюратора;
  • автоматизований декомпресійний клапан;
  • відмова від повітряного фільтра;
  • розширення масляних каналів;
  • використання синтетичного масла;
  • більш ефективний модуль захисту від перегріву (для моделей з електроприводом).

Вищеперелічені оновлення негайно посприяли тому, що снігоприбиральна техніка Хюндай стала більш працездатною. Наприклад, завдяки підігріву карбюратора вдалося запобігти утворенню системі кристаликів льоду — основної причини «заклинювання» заслінок при низьких температурах навколишнього середовища. Покращений декомпресійний механізм забезпечив швидкий розгін коленвала двигуна до пускової частоти обертів. Відсутність фільтра позитивно позначилося на ефективності згоряння палива, що істотно вплинуло на продуктивність двигуна. Також значно підвищило динаміку мотора розширення масляних каналів. Крім того, оновлені бензинові снігоприбирачі можна «заправляти» синтетичним моторним маслом, якому властива відмінна в'язкість в широкому діапазоні температур.

снігоприбиральна техніка хюндай

Тепер можливість придбати снігоприбирачі з більш зносостійким електроприводом — легко здійсненне завдання. Розробники торгової марки HYUNDAI вдосконалили систему захисту двигуна мережевих моделей більш надійним тепловим реле. Тому легкі (близько 14кг) і прості в управлінні інноваційні електричні снігоприбирачі знаходять все більший відгук у споживачів.

Вдосконалений шнек

Піддався оновленню та робочий орган моделей. Так, легкі снігоприбирачі, використовувані для очищення снігу на бруківці — як бензинові, так і мережеві — оснащені металевий шнек з прогумованої накладкою. Остання захищає покриття від пошкодження. Техніка потужністю понад 5,0 л. с. обладнана посиленим редуктором і так званими агресивними шнеками-льодорубами, ефективно руйнують товщу залежалих опадів. Для збільшення робочого ресурсу редуктора в конструкції використовуються зрізні болти. У разі непередбаченого блокування секції шнека (наприклад, при випадковому попаданні каменю) болт з заданим місцем руйнування «зрізається», тим самим захищаючи редуктор і двигун від поломки. 

Незважаючи на доступну вартість снігоприбирачів HYUNDAI вражає помітно розширений функціонал інноваційної лінійки, а саме:

снігоприбиральні машини

  • підвищена маневреність;
  • більш продуктивна система викиду снігу;
  • комфортна панель управління.

Гусениці або колеса з тракторним протектором  

Серед характеристик, що визначають вибір снігоочисної техніки маневреність вважається однією з головних. Саме тому моделі з колісною ходовою частиною оснащені пневматичними колесами з так званим зимовим протектором X-TRACK. Завдяки останньому знижується ризик ковзання техніки на ухилах і навіть на льоду.  Цим же властивістю відрізняються від аналогів гусеничні снігоприбирачі компанії, обладнані оригінальним гусеничним рушієм. З його допомогою здійснюється безперешкодне переміщення снігоочисника по складному рельєфу, включаючи екстремальні підйоми. Крім того, відмінній маневреності масивного агрегату (до 77 кг) сприяє автоматичне блокування диференціала — забезпечує передачу крутного моменту обох коліс.

Система викиду снігу в оновлених моделях здатна подавати зібрані зимові опади у різних напрямках. Для цього в снегоуборщиках HYUNDAI передбачені спеціальні поворотні регулятори. Матеріал жолоби — міцна металь, витримує інтенсивне навантаження.

Дистанційне керування на панелі приладів 

Особливої уваги заслуговує розширена панель оператора, що дозволяє професійно регулювати процес прибирання снігу. На ній органічно розміщені важелі управління коробкою передач (ДИС-ПРО-МАТІК) і дальністю викиду, блок блокування диференціала, а також запускають модулі. Примітно, що інформаційне наповнення панелі (написи, покажчики) дозволяють легко освоїти навички оператора навіть без спеціальної підготовки.

Безсумнівно, технічна база торгової марки HYUNDAI постійно оновлюється, і в найближчому майбутньому з'являться нові моделі садово-паркової техніки. Однак незмінним залишається сервіс компанії, націлений на висококваліфіковану допомогу в тому, як вибрати снігоочисники HYUNDAI з урахуванням усіх побажань клієнта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner