Кошик
197 відгуків
ПОДАРУНКИ! Безкоштовна відправка Новою Поштою!
+380 (68) 270-99-13
+380 (50) 270-99-13
Новопироговская 56 (Находится только склад с продукцией, шоурума нет. Продукция отгружается по онлайн заказам), Київ, Україна
ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР HYUNDAI! Гарантійне обслуговування та доставка по всій Україні!
Генератор дизельний Hyundai DHY 6000LE, фото 2

Генератор дизельний Hyundai DHY 6000LE

Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

Мобільність пересування

Для швидкого пересування установки по робочій площадці або доставці на місце зберігання в комплекті знаходяться два великих колеса з широкими протекторами. За допомогою коліс і транспортувальних ручок генераторна установка може бути легко доставлена в будь-яке місце. Металеві ручки допомагають контролювати напрямок руху, під час роботи вони відкидаються і не заважають обслуговувати агрегат. Додаткові опори надають стійкості.

 

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН HYUNDAI

Пристрій працює на професійному чотиритактному дизельному двигуні серії Hyundai IC (industrial commercial), потужність якого визначається в 10 л. с. Двигун заводський, виконаний якісно і надійно, здатний витримати тривалі підвищені навантаження і роботу без перерв. Моторесурс дизельного двигуна досягає 1500 мотогодин і вище. Є сучасна система охолодження і автоматичний контроль рівня масла. Встановлена спрощена система для запуску полегшена (плавна, без ривка на старті). Витрата пального помірна. Дизельний мотор хороший ще й тим, що дизель-паливо дешевше бензину, тому що в процесі експлуатації відбувається суттєва економія.

 

ПРЯМИЙ УПРИСКУВАННЯ ПАЛИВА

Модель DHY6000LE володіє системою прямого вприскування, що діє на основі паливного насоса високого тиску. Дизель-паливо важче бензину, поему впорскування його безпосередньо в циліндр двигуна прискорює процес згоряння. Система прямого уприскування CDI (Diesel Common Rail Injection) здатна економити 15% палива і досить суттєво зменшує викид відпрацьованих чадних газів і різного роду токсичних елементів і продуктів горіння. З-за цього забруднення повітря знижений. Ця функція розроблена з великою точністю, тому сам процес вприскування завжди відбувається в необхідний момент. За один робочий цикл відбувається п'ять вприскувань.

Розумна економія вашого бюджету

Дизельна установка, як ніколи до речі, підійде рачительному господареві, який звик розумно економити та витрачати кошти. Крім зменшення витрат на паливну суміш, завдяки використанню дизеля, в конструкції знаходиться кілька удосконалених засобів, здатних значно знизити витрати на обслуговування агрегату. Це швидкий запуск, повноцінне наповнення циліндра, повне згоряння палива, які забезпечують низьку витрату палива.

СИЛОВА РОЗЕТКА НА 32А

Однофазна генераторна установка HYUNDAI має на бічній панелі станції дві розетки для живлення споживачів, яким необхідно напруга 230 Ст. Одна з розеток силова, а значить, може забезпечувати харчуванням потужне обладнання, яке вимагає всіх запасів електростанції. Розетка закрита від проникнення вологи і частинок пилу. Міцний корпус, здатний витримати великі фізичні навантаження, не піддається перепадам температури або вологості навколишнього повітря.

 

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПУСК

Крім ручного стартера, який вимагає деяких навичок від власника, мініелектростанція обладнана електричним стартером. У комплекті є 2 ключа запалювання. Спрощений пуск допомагає запустити установку незалежно від температури на вулиці, низькою взимку або високої влітку. Для пуску не потрібна фізична сила, тому електростартер підійде для людей з обмеженими фізичними можливостями. Підтримує запуск вбудований акумулятор на 12 Ст.

Високий рівень контролю якості

Вбудована автоматична система забезпечує максимально стабільну напругу на виході, що дозволяє власнику без побоювання підключати дорогі прилади і обладнання. В тому числі, медичну апаратуру, високоточні прилади. Електростанція збирається з підвищеним контролем якості використовуваних матеріалів. Агрегат проходить кілька етапів передпродажного тестування, де відстежується відповідність усім світовим стандартам якості та безпеки.

 

ATS КОНТРОЛЕР

Автоматичний запуск станції передбачається навіть у відсутність власника. Контролер ATS здійснює зв'язок між зовнішньою мережею і роботою станції. Якщо в стаціонарній мережі зникає напруга, електроніка подає сигнал, від якого запускається двигун генератора. Установка підтримує роботу всього обладнання до тих пір, поки в мережі не з'явиться напруга. Після чого, автоматика зупиняє роботу двигуна і відключає генераторну установку HYUNDAI.

 

ПІДІГРІВ ДВИГУНА

Дизельний двигун HYUNDAI потребує розігріві палива. Це обумовлено тим, що дизель при низькій температурі повітря набуває зайву в'язкість. В'язкість перешкоджає швидкому займання палива. Удосконалена система дозволяє ефективно використовувати установку в зимовий час. Спеціальна кнопка запускає розігрів сорочки двигуна, паливо розігрівається, набуває потрібні характеристики і пуск електростанції відбувається швидко.

Безвідмовність роботи

Мініелектростанція оснащена всіма системами безпеки, які гарантують стабільну роботу. Вона допоможе вирішити і побутові, і виробничі завдання за гранично короткий термін, незалежно від централізованої подачі електропостачання. Захист від перегріву і перевантаження відключить роботу двигуна, щоб не допустити аварійної ситуації. За постійною наявністю мастила в системі відповідає вбудований датчик, який попередить про малій кількості масла в масляному бачку.

 

БЛОК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ

На панелі керування оператора знаходиться червоний важіль, при натисканні на нього відбувається екстрена зупинка генераторної установки. Важіль знеструмлює всю електричну ланцюг, що необхідно в момент аварійної ситуації. Споживачів перед відключенням слід від'єднати. Аварійне відключення може знадобитися під час нестабільної роботи устаткування, що підключається, при перевищенні допустимо можливого навантаження, при малій кількості палива в баку.

 

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ

За всіма робочими процесами, що відбуваються у генераторі, оператор може спостерігати за рідкокристалічного дисплея. Яскраво світиться екран відображає вихідні показники струму, його силу й напругу. LED дисплей захищений від вогкості. На дисплеї відображається інформація про пройдених робочих годинах генераторної установки. З кожним включенням двигуна лічильник мотогодин підсумовує свідчення, допомагаючи власнику визначити точний час технічного огляду.

Незалежність вашого дому та бізнесу

Генераторна установка здатна забезпечити впевненість власника приватного будинку в постійному енергетичному обслуговуванні. Електростанція допоможе зберегти працездатність усіх побутових приладів та обладнання. При підключенні станції на малих або середніх робочих майданчиках, можна бути впевненим у стабільності роботи верстатів та інструментів. Генератор HYUNDAI надасть повну свободу і гарантію працездатності устаткування офісу або невеликого павільйону.

 

КЕЙС З АКСЕСУАРАМИ

У комплекті з генераторною установкою знаходиться спеціальний пластиковий кейс, в який упаковані приналежності необхідні для її злагодженої роботи. Наприклад, у валізці можна зберігати проводу, за допомогою яких підключається зарядний пристрій до генератора, акумуляторна батарея. Зібрані в одному місці аксесуари не губляться, їх легко транспортувати разом з електростанцією HYUNDAI. Міцний кейс може знаходитися поряд з установкою під час її роботи.

 

АНТИВІБРАЦІЙНІ ПОДУШКИ

Розроблена компанією Hyundai система гасіння вібрацій проста і ефективна. Вона відбувається з допомогою антивібраційних подушок, які значно знижують різні коливання, що виникають при роботі двигуна. Такі подушки виготовлені за особливою технологією (вони в міру жорсткі і щільні) і розміщені в тих частинах на рамі, де зміцнюється генератор і двигун. Збільшені демпферні подушки також знижують шум, тому генератор може працювати де завгодно, не доставляючи оточенню занепокоєння.

 

РОЗЕТКА НА 12В

Спеціальний вихід постійного струму з напругою 12 В нагоді для зарядки автомобільного акумулятора або батареї мотоцикла. Для зарядки акумуляторних батарей необхідно відключити побутові прилади і обладнання. За допомогою проводів, які йдуть в комплекті, підключається зарядний пристрій або споживачі, які потребують термінової зарядці. Умова правильного підключення – це дотримання полярності клем проводів, що допоможе уникнути аварійної ситуації.

 

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ

Генераторна установка має солідну вагу, її досить складно підняти. Для пересування електростанції використовуються великі колеса з широкими протекторами, які допоможуть пересувати установку навіть по похилій поверхні. Для контролю за напрямком руху призначені металеві ручки. Під час роботи ручки відкидаються і не заважають робочому процесу. Дві опори з гумовими накладками допомагають більшої стійкості станції на робочій площадці.


ХАРАКТЕРИСТИКИ HYUNDAI DHY 6000LE

ДВИГУН

 • 4-х тактний бензиновий двигун Hyundai D400
 • потужність 10 л. с.
 • моторесурс від 1.5 тис. мотогодин
 • верхнє розташування клапанів OHV
 • об'єм двигуна 418 куб/см
 • до 15 годин безперервної роботи
 • повітряна система охолодження
 • термозахист від перевантаження
 • запас потужності 35 %
 • коефіцієнт потужності: 1
 • рівень шуму на відстані 7 м 77,5 дБ
 • заміна свічки запалювання кожні 100 мотогодин
 • заміна повітряного фільтра кожні 50 мотогодин

ПОКАЗНИКИ СТРУМУ

 • номінальна потужність 5 кВт
 • максимальна потужність 5,5 кВт
 • напруга 220 В
 • частота 50 Гц

ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

 • 2 розетки 220 В (16А) – змінний струм
 • вихід 12 В (8.3 А) – постійний струм
 • аварійний вимикач
 • вольтметр
 • замок запалювання
 • заземлення

ЗАПУСК СТАНЦІЇ

 • електростарт з допомогою замка запалювання
 • два ключа запалювання в комплекті
 • акумулятор 12 Вольт в комплекті

БЕНЗОБАК

 • ємність паливного бака 14 л.
 • зварний із сталі
 • заправка дизельним паливом
 • індикатор рівня палива

АЛЬТЕРНАТОР

 • фірмовий альтернатор Hyundai
 • щітковий однофазний
 • мідна обмотка

МАСЛЯНИЙ КАРТЕР

 • об'єм масляного картера 1.65 л.
 • захист від низького рівня масла - поплавкова
 • рекомендований тип масла SAE 10W30
 • заміна масла кожні 50 мотогодин

ЗАХИСНА РАМА

 • протиударний сталевий
 • товщина рами 28 мм
 • порошкове фарбування
 • встановлені подушки антивібраційні

ГАБАРИТИ І ВАГА

 • загальна маса 114 кг
 • габарити упаковки
 • габарити генератора Д/В/Ш 740х500х630 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ*

Генератор (1 шт)
Керівництво користувача (1 шт)
Гарантійний талон (1 шт)
Упаковка (1 шт)

* - виробник залишає за собою право на зміну зовнішнього вигляду і комплектацію товару

 

Основні
ВиробникHyundai
Країна виробникПівденна Корея
Тип паливаДизельне
Тип генератораСинхронний
КонструкціяПортативна
Кількість фаз1
Напруга230 В
Номінальна сила струму16 А
Частота струму50 Гц
Номінальна потужність5 кВт
Максимальна потужність5.5 кВт
Коефіцієнт потужності1
Режим роботиАварійний
Час безперервної роботи15 година
Захист від перевантаженняТак
Захист від короткого замиканняТак
Гарантійний термін24 міс
СтанНовий
Двигун
Марка двигунаHyundai D400
Об'єм двигуна418 куб. см
Об'єм паливного бака14 л
Потужність двигуна10 к. с.
Тактность двигунаЧотиритактний
Кількість циліндрів1
Система охолодження двигунаПовітряна
Габаритні розміри
Довжина750 мм
Висота500 мм
Ширина635 мм
Вага107 кг
Додаткові характеристики
Режими запускуРучний запуск, Електростартер
Автоматичний регулятор напругиТак
Рівень шуму79 дБ
Захисний кожухНі
Лічильник мотогодинТак
Наявність вольтметраТак
Датчик рівня мастилаТак
Ручка для перенесенняНі
Акумулятор в комплектіТак
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner